تاريخ روز : چهارشنبه 04 خرداد 1401

شركت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش

  

اخبار 

 
عنوان خبر:

اطلاعیه استفاده از حق تقدماطلاعیه استفاده از حق تقدم

 

با توجه به افزایش سرمایه 200 % شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش از محل مطالبات و آورده نقدی، توضیحات زیر به اطلاع سهامداران محترم رسانده می شود.

 

به کلیه سهامدارانی که قبل از تاریخ مجمع افزایش سرمایه (99/04/07) سهام خریداری نموده اند حق تقدم سهام تعلق گرفته است. (تعداد حق تقدم تعلق گرفته به میزان 2 برابرتعداد سهام می باشد به عنوان مثال شخصی که 110 عدد سهام داشته است ، 220 عدد حق تقدم دارد)

کلیه سهامداران می توانند جهت رویت تعداد سهام خود و دریافت برگه حق تقدم به آدرس اینترنتیhttps://saham.okcs.com/  (پورتال سهامداران افق کوروش) مراجعه نمایند.

 توجه فرمائید که جهت ورود به پورتال می بایست کد بورسی خود را داشته باشید و پیش فرض نام کاربری شما اعداد کد بورسی می باشد ( نحوه ورود به پورتال در گذشته کد بورسی کامل بوده است که در حاضر تغییر نموده است) و پیش فرض رمز عبور نیز شماره شناسنامه می باشدکه برای متولدین سال 68 به بعد همان کد ملی بدون درنظر گرفتن صفر ابتدای کد ملی می باشد. همچنین درصورتی که  با امتحان شماره شناسنامه (کد ملیبدون صفر برای متولدین 1368 به بعد)  موفق به ورود نشدید عدد صفر را نیز به عنوان رمز ورود امتحان نمائید.

مهلت واریز ومعامله حق تقدم ها تا پایان روز 18 شهریور 99 می باشد که سهامداران در خصوص حق تقدم ها می‏توانند 3 اقدام زیر را انجام دهند:

·        مبلغ مورد نظر را به حساب شرکت واریز کنند (1000ریال برای هر حق تقدم) تا بعد از پایان مهلت انجام معاملات (99/06/31) به میزان تعداد حق تقدمی که واریز کرده اند ، سهام عادی به پرتفوی ایشان اضافه گردد. 

·       تمایل به شرکت در افزایش سرمایه نداشته و می‌‏توانند در همان بازه 60 روزه حق تقدم خود را به شخص دیگری بفروشند (سهامدارانی که کد معاملاتی در کارگزاری های مختلف دارند و معاملات سهام انجام می دهند)

·        تمایل به شرکت در افزایش سرمایه را نداشته و اقدام به فروش حق تقدم نیز نمی کنند در این حالت خود شرکت بعد از 60 روز حق تقدم را به قیمت روز بازار فروخته و مبلغ حاصل از فروش را پس از کسر کارمزدهای مربوطه به حساب سهامدار منتقل می نماید.

سهامدارانی که تمایل به واریز وجه حق تقدم و شرکت در افزایش سرمایه را دارند، می توانند از طریق لینک https://expay.okcs.com/Pay  و یا شماره حساب 36-1269913-810-611 نسبت به واریزوجه اقدامات لازم را به عمل آورند و در جهت تکمیل فرآیند شرکت در افزایش سرمایه میبایست برگه حق تقدم دریافتی را امضاء و به همراه فیش واریزی به آدرس الکترونیکی  saham@okcs.ir    و یا آدرس پستی شرکت (آدرس: تهران خیابان ولیعصر ، دو راهی یوسف آباد ، خیابان اکبری( مستوفی سابق) پلاک 71   - کد پستی : 1433894961) ارسال نمایند. 

توجه فرمائید که حق تقدم هر شخص می بایست به طور جداگانه پرداخت و حتماً کد ملی سهامدار در هنگام واریز وجه ثبت گردد. ( شناسه پرداخت باید کد ملی سهامدار ثبت گردد)